biorezonans
Biorezonans Ana Sayfa
   
biorezonans terapisi
Biorezonans Terapisi
   
biorezonans_bırak
Sigara Bırakma
   
Biorezonans_SSS
Biorezonans S.S.S
   
   

 

   
 

TEK SEANSTA SİGARAYI BIRAKIN!

Biorezonans konusunda dünyadaki en ileri teknoloji olarak kabul edilen MORA Super + cihazını kullanarak yapılan tedavilerin genel adıdır.

İnsan vücudunun tüm işlevlerinin birbiriyle uyumlu olarak çalışmasını sağlayan ve tüm vücudu kapsayan üst düzey bir iletişim sistemi vardır. Yaşayan canlı beden içindeki bu üst düzey kontrol ve iletişim enerji meridyenleri üzerinde dolaşan çok ince elektromanyetik titreşimlerle sağlanır. Bu elektromanyetik titreşimler "BİLGİ" taşır.

MORA-Terapi biorezonans seansı kısaca içtiğiniz sigaranın elektromanyetik titreşim bilgisinin vücudu saran enerji meridyenlerinden silinmesi işlemidir. Tedavinin sonucu vücudun kendisiyle ilgili bilgisinin değişmesidir.

Sigaraya Karşı Alerji Tedavisi Biorezonansın İlk bulunduğu yıllardaki kullanımlar yoğun olarak alerjiler üzerine olmuştur. Alerjiyi yaratan maddenin sahip olduğu homeopatik frekans bilgisinin tam ters çevrilerek vücuda verilmesi alerjiyi yaratan elektromanyetik yapıyı kırmakta ve alerjiyi semptomlarıyla birlikte ortadan kaldırmaktadır.

Alerji tedavisi tam ters olan iki elektromanyetik titreşimin birbirini sıfırlayacağından yola çıkılarak yapılır. Sigara tedavisi sırasında yapılan işlem de aslında sigaraya karşı yöneltilen bir alerji tedavisidir.

Kişi seans sonunda "canının sigara istemiyor olması dışında" genellikle bir şey hissetmez. Ama biorezonans ile sigara içindeki zehirli maddeler ve nikotinin vücudunuzda kurmuş olduğu elektromanyetik yapı yıkılmıştır. Daha seans sırasında iken bu toksinler vücut dışına atılmaya başlamıştır. (Bu kendini bazen seansın sonlarına doğru kişilerin boğazlarında hissettikleri acı kül tadı ile gösterir. Vücut toksinlerden kurtulmaya çalışmaktadır.)

MORA-TERAPİ'NİN ETKİSİ NASILDIR?

MORA-Terapi biorezonans seansının etkisini sistemin işleyişindeki normallik halinin “nikotine ihtiyaç olmaması durumu” olarak kodlanması olarak da açıklayabiliriz. Sonuç sigaraya karşı bir "aldırmazlık" halidir. Seans bitiminde kişi “sigara ihtiyacı hissetmeme” halindedir. Her şey normaldir ve bu normallik halinin içinde artık sigara yoktur. Bundan sonra olabilecek sigara isteği artık sadece kişinin "tatmin talebi" ile ilgilidir, ancak bu istekte artık bağımlılığın rolü yoktur yani istek şiddetli değildir.

MORA-Terapinin seansına alınan kişilerin % 93 ü yöntemi etkili olarak değerlendirir. Sigara bırakma oranları ise % 82 civarında seyretmektedir.

MORA-Terapi sigara tedavisi fiziksel bağımlılığın yarattığı sigara isteğini azaltır. Bu yüzden fiziksel bağımlılığın yüksek olduğu kişilerde daha iyi sonuçlar alınır.

Kişi çevresinde sigara içiliyor olmasına rağmen ciddi bir istek olmadığından bahseder. Kimi insan ise çevresinde içilen sigaradan rahatsızlık hisseder.

Her bünye biorezonansı kendi gerçek ihtiyacına göre kabul eder.

Kişiler genellikle zaman zaman istek geldiğinden ama bunun anlık olduğundan ve eski bırakmalarındaki gibi "hep aklımda" durumunu yaşamadıklarını söyler.

Kişiler etkiyi “sanki iradem güçlenmiş gibi” veya "bu kadar kolay halledebildiğime şaşırdım" diye yorumlayabilir.

Çok büyük çoğunluk “sinirlilik beklerken aksine bir rahatlık halinin olduğundan” bahseder.

Kimisi “sigaranın aklından çıktığından, bazen birşey yapmayı unutmuş olma hissine kapıldığından ve birden şaşkınlıkla sigarayı bırakmış olduğunu hatırladığından” bahseder.

Kimisinde vücudun tepkisi “ilk birkaç hafta dumanlı ortamlarda rahatsızlık” şeklindedir ama çoğunluk “yanında içilen sigaradan rahatsız olmadığından ama istek de duymadığından” bahseder.

Çoğunluk “önceki bırakmalarından hatırladıkları iştah açılmasının olmadığını” söyler.

Kimisi ilk günlerde “vücutta kötü bir sigara kokusuna" , "idrarda ağır bir kokuya" veya "iç çamaşırlarının kokmasına" yol açan bir toksin atılımından bahsederken kimisi bu temizlenmeyi hissetmez.

Sigaradan Kurtulmayı İstemek... Sigarayı bırakma konusunda bilinçaltı faktörler önemlidir. Çünkü bazen kişi bilinçaltında "sigarayı bırakamamayı" seçebilir. Tedavinin başarısız olması çoğu zaman “kişinin bilinçaltının seçimi” ve “sekonder kazançlardan dolayı tedaviyi kabul etmemesi” ile ilgilidir. Sigara tedavisinde kişinin bu dertten kurtulmayı istiyor olması, başkasının zoruyla değil kendi isteği ile gelmiş olması bırakabilmek için bir zorunluluktur..İçten bir taleple kurtulmak isteyip istemediği kişinin kendisine soracağı en önemli sorudur.

MORA-TERAPİ TEK SEANSTIR

MORA-Terapi sigara tedavisinin standardı 45 dakikalık tek bir seanstır. Yapılan tedavinin etkisinin devamı ÇİP ile sağlanır. Çip seansın etkisinin kalıcı olmasını sağlar.

Standart olarak tek seans uygulansa da bünyesel veya psikolojik farklılıklara bağlı olarak bazı kişiler ek bir biorezonans desteğine ihtiyaç duyabilir. Bu durumda size bir destek seansı öneriyoruz.

Destek Seansı... Eğer zorlandığınızı hissediyor olursanız sizi 2. ve 10. günler arasında uygun bir zamanda girebileceğiniz 20 dakikalık bir destekleme seansına bekliyoruz. Bu seansın ilkinden daha güçlü bir etki yaratması geçen süre içinde sigara içmemiş olmanıza ve vücudunuzun temizlenmiş olmasına bağlıdır.

MALİYETİ

MORA-Terapi ile tek seansta sigara bırakmanın maliyeti 270 YTLdir.

Ücretsiz Destek Seansı... Gerektiğini hissedecek olursanız, ilk hafta içinde (ilk biorezonans seansının üzerinden en az iki gün geçtikten sonra) girebileceğiniz 20 dakikalık bir destek seansı için o ana kadar sigara içmemiş olmanız kaydıyla sizden ücret talep etmiyoruz.

Herhangi bir sebepten dolayı sigarayı bırakamamanız ya da tekrar başlamanız durumunda, yeni bir bırakma girişimi için sizi bekliyor oluruz. Bu MORA-Terapi uygulamasının ücreti ilkinin yarısı yani 135 YTLdir.

YÖNTEMİN BAŞARISI İÇİN SU İÇMEK

MORA-Terapi seansı sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir detoksifikasyon (temizlenme) başlatır. Dokularda yerleşmiş olan toksinlerin vücutla kurmuş olduğu elektromanyetik bağ kırılmış olduğu için bu toksinler olabilecek her yolla vücuttan atılmaya çalışılır.

Seanstan önce ve seans sonrası en az iki gün bol su içme gerekliliği bu temizlenme işlemini böbrekler yoluyla hızlandırmak içindir. Seans sonrasında yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi de vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir.

Toksinlerin önemli bir atılım yeri de kişinin cildidir. İlk birkaç gün sıcak banyoda ve mümkünse küvette biraz fazla zaman geçirmek, saunaya girmek veya kese yapmak cilt yoluyla atılıma yardımcı olacaktır.

YAN ETKİSİ VAR MI?

MORA-Terapi tamamen yan-etkisiz ve doğal bir tedavi şeklidir. Vücudun dengelenmesi ve normal hale getirilmesi prensibi ile çalışır. Sistemin kötü çalışmasına yol açacak herhangi bir etki biorezonansla yaratılamaz. Çünkü bu işlemde kullanılan elektromanyetik frekanslar vücutla “rezonansa girmez”. Yani biorezonansla sadece sistemin daha iyi çalışmasını sağlayacak tedaviler başarılabilir.

Biorezonansla yapılan dengelemeden dolayı birbiri ile bağlantılı olmayan birçok şikayetin aynı anda geçmesi durumuna sıklıkla rastlanır.Yine de hamileliğin ilk 3 ayında kullanılmaz. Kalp pili taşıyanlara önerilmez. Kullanılmasının riskli olabileceğini düşünebileceğimiz durumlar da sadece bunlardır.

KİLO ALACAK MIYIM?

Kilo almanızı sınırlandıracak ve iştah açılmasını azaltacak şey MORA-Terapinin kendisidir. MORA-Terapi ile sigarayı bıraktıktan bir süre sonra ( ancak gerekmesi durumunda) size kilo alımını sınırlayacak bazı ek bitkisel destekler de önerilebilir.

Ayrıca eğer kilolu iseniz bazı bölgesel kilo verdirme yöntemleri de uygulanabilir. Neosante-Beauty kısmında bu konuda daha ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz...

SİNİRLİLİK OLACAK MI?

MORA-Terapi biorezonans uygulamasından sonra bir süre devam edecek “rahatlık ve sakinlik hali” bekliyoruz. Sakinlik hali “genellikle” yaşanılan durumdur ve vücudun tedaviyi kabul ettiğini / sistemin daha rahat çalışmakta olduğunu düşündürür. Sinirlilikle değil ama “kendini mutsuz hissetme” durumuyla daha çok karşılaşabiliyoruz. Yumuşak antidepresan özellikleri bulunan ve uyuşukluk vs. gibi yan etkileri bulunmayan bazı bitkisel destekler yardımıyla bu halin üstesinden kolayca gelebildiğimizi bilmenizi istiyoruz.

 

 

Inönü Cad. No:14 Akarpalas Apt. Kat:1 Gümüssuyu / Beyoglu ISTANBUL

    TEL: 0 212 254 28 78 - 0 212 252 25 10         

 


TEK SEANSTA SİGARAYI BIRAKIN